Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

My povídka 2.díl

16. září 2009 v 16:28 | Evik:D
Povídka: Daleká cesta 2. Díl
Prošla jsem si okolí to co bylo na zemi bylo veliké a nádherné. Byly to rytiny vytesané do kamenu uspřádané do kruhu obrazce byly stejné akorát symboly byly jiné. Procházela jsem si je a obdivovala. Všimla jsem si ,že kus je ulomený a pohozený vedle , tak jsem ho vzala a vložila na své místo. Kruh najednou začal zářit a obrazce se začaly ztrácet. Byla jsem tak mimo že jsem se ani nehnula a stála jak tvrdý Y.
Probudila jsem se na kraji lesa ten les byl divný. Pak jsem si to uvědomila takovíhle lesy u nás nejsou a kde jsou ty zříceniny ,vzpomněla jsem si co se stalo tehdejší noc. Začala jsem lítat po kraji lesa a panicky jsem řvala "unesli mě marťani a nebo radioaktivní brouci či banda satanů!!!.... Vyběhnu na kraj lesa a kouknu se k obzoru tam uvidím obří kupu Něčeho. "Á skládka, obří skládka!" "A taky poušť, skládka na poušti, les na poušti divný"(Mé myšlenkové pochody pochodovaly směr skládka a tak jsem šla)Udělám krok a klopýtnu o kámen a slítnu do Bahna! "Sakra co dělá bahno na poušti !"( Po dlouhém mozkovém hloubání a dloubání jsem na to co tam dělá to bahno prostě nepřišla) Konečně se zvednu a jdu směr skládka.
O 1 hodinu později. "Vodu, vodu" plazím se po zemi a skládka je pořád stejně daleko. "Nekonečná poušť" " a nebo foto morgána (
že by to byla fonta morgána??) "Já tady dozajista umřu!" Plazím se asi další hodinu po poušti, když narazím na člověka s motorkou. Dojde až ke mně a zeptá se. "Jsi v pořádku?" "Vypadám snad?
jestli jo tak si pořiď
brejle páč jsi úplně slepej!!" "Protože člověk kterej je v pořádku se neplazí po zemi a neřve "Vodu !!!! Já tady umřu!" "Na umření nevypadáš" (jo nevypadám jo??) " Umírám" zařvala jsem a sekla
sebou na zem. Nejspíš to nečekal protože ten jeho zděšenej výraz byl dokonalý . (škoda že jsem neměla kameru a nebo
foťák )Začal mě sbírat ze země a snad by se mě pokoušel i oživovat kdybych neotevřela oči,když se tak stalo vypadal jako že má zástavu srdce. Využila jsem toho a zeptala se "Jsi v pořádku???"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama