Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

Povídka 4.Díl

17. září 2009 v 15:22 | Evik:D
Daleká cesta 4. Díl
Odběhla jsem od zřejmě dost překvapeného Meruňky a šla jsem si prohlédnout město. Teď se jistě všichni ptají proč zrovna Meruňka no není to proto že mám meruňky zrovna ráda , ale proto jak vypadal. Nevypadal vzhledově jako meruňka ale spíše barevně tedy abych to upřesnila jeho vlasy, byly krátké nagelované všude možně do stran a v vzadu je měl rozčepýřené, ve předu měl delší prameny podél obličeje no a barva ta byla meruňková. (proto ta přezdívka). Měl tak 185cm .
Po půl hodině:
No bylo to takové šrotiště nikde nic až jsem uviděla obchod s mobilama no ráj na zemi!! Vběhla jsem dovnitř načež jsem letěla zase ven prý tam nechce žádný bezdomovce já a bezdomovec jo tak to tedy přehnal.Měla jsem sto chutí vlítnout dovnitř a zkopat toho idiota do kuličky, nakonec jsem to však neudělala protože měřím asi tak 168 cm a jsem drobného vzrůstu a ten majitel měl tak přes 2 metry a ještě ke všemu to byla taková korba že ten kdyby mi jednu vrazil tak bych prolítla zdí! No nač to pokoušet!! že za to mi to nestojí!!Přece jen mám svůj obličej docela ráda!! Uvědomila jsem si až teď že jsem na neznámém místě bez peněz a jídla a postele!!!!
,,Jsem bezdomovec, určitě tady umřu hlady a žízní a...a ..... a pak budu mrtvá!!!
,,Já nechci umřít!!!" Začala jsem panikařit a běhat po městě doběhla jsem na náměstí kde stála kašna nebo co! Lidi z ní normálně pily a já měla žízeň a tak jsem se zeptala jestli je ta voda pitná nějaká ochotná bbabče řekla že joo tak jsem začala pít a když jsem se naklonila někdo do ně zezadu strčil a já se převážila do kašny
,, Ty debile co to děláš !!!!" Zařvala jsem na něj ! A ouvej když jsem se podívala pořádně všimla jsem si že je to onen majitel prodejny mobilů.
,, Á to jste vy pane to máme dnes ale hezké počasí co ??? nemyslíte !!" Hodil na mě vražednej pohled napřáhl se jako že mi jednu vrazí, ale já neotálela a začala zdrhat!! Vypadala jsem jak zmoklá slepice s pošahanejma hadrama a takovím hárem že si to ani neumíte představit! Běžela jsem a běžela radši jsem ani nechtěla vědět jestli je pořád za mnou až jsem narazila do rezatého sloupu uprostřed cesty:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luisik Luisik | 17. září 2009 v 17:04 | Reagovat

nejlepší hláška?: jsem bezdomovec, určitě umřu hlady..a žížní..a umřu..a...a pak budu mrtvá!!!  xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama