Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

povídka 6.Díl

19. září 2009 v 22:40 | Evik:D
Daleká cesta 6.Díl
"Bože to je děs ten je tak vytrvalý." Únavou už skoro slintám po zemi. Ještě kousek támhle vidím nějakou budovu pošta či co,vypadá celkem slušně. No ale nebyla to pošta věřte či ne byl to pohřební ústav teda aspoň tak to tam vypadalo. Vše bylo černé a sem tam jiná negativní barva. No prostě připadala jsem si tam jak v márnici. Šla jsem o kousek dál a prohlížela si to tam, když v tom se za mnou rozlítly dveře a vběhnul tam ten pošuk! Já se prudce otočila a koukám na něj on, ale nekoukal na mě ale na něco za mnou vypadal jako by právě viděl smrtku či vlkodlaka a nebo snad Ufo. Vystřelil ze dveří jako kdyby mu hořela koudel u prdele. Pousmála jsem se a jako že budu pokračovat v prohlídce tak jsem se otočila a narazila do něčeho co tam dřív rozhodně nebylo.Nejistě přejedu rukou to do čeho jsem právě narazila , pak pomalu zvednu hlavu a podívám se na to co je nade mnou. " asi jsem právě viděla hrobníka co je již po smrti!" pronesu. Ten co stojí nade mnou mě probodne ještě ledovějším pohledem než měl před chvílí. "jsem si jistá že kdyby se dalo zabíjet pohledem jste přeborník!" Dementně se na něj usměju otočím se, ale dveře jsou zavřené protože na zámku bliká červené světélko . Tý jo automatické dveře!! Co teď co mám dělat on mě určitě chce znásilnit u nás toho jsou plný noviny!!! No když tenhle nevypadá na člověka, kterej by se zdržoval znásilňováním spíš odprásknout a jde se dál!. Na co já to hned nemyslím třeba se chce jen zeptat kolik je hodin a nebo jestli nemám zapalovač no on vypadá spíš že bere pervitin a nebo heroin ale tak co člověk se může mýlit!

" Á dobrý den pane!" otočím se a pozdravím . " Já nic ale ty vypadá že jsi si spletla dveře" "Neříkejte
pane toto není ubytovna pro nebožtíky!??" "Ne a ty my jako nebožtík moc nepřijdeš ty totiž většinou už pěšky nedorazí a neříkej mi pane" " Jistě pane"
Zkoumavě se na mně podíval a řekl.
" Kolik že ti vlastně je?"
" No je mi 18,90 takže mi co nevidět bude 19 přibližně za týden ."
"Hmm………. Takže 18 jo!?"
" Ne můžeš si myslet že mi je už 19" " Ne, a co tady vůbec děláš jsi no jak bych to popsal hmm…." " No já jsem bezdomovec víš!"
" Jo tak si to užij dveře už jsou otevřené můžeš kdykoli odejít" Jo a s toaletou větou se zdechnul člověk by si asi myslel že řekne něco jako a můžu ti pomoct a máš kde spát a nechceš dnes zůstat u mě . No když nad tím tak přemýšlím on neřekl že mám odejít. No a v tu minutu se mi v mé hlavě zrodil skvostný plán!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama