Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

povídka 8.Díl

1. října 2009 v 20:02 | Evik:D
Daleká cesta 8.díl
Tak jsem vzhůru a mám hlad co mám asi tak dělat zase tak drzá abych jim šla vykrást ledničku nejsem. Tak si vezmu ty prachy co jsem viděla včera v té skříni a bude to! No vezmu si jen trochu aby to nepoznaly jenom na rohlík. Ven jsem šplhala oknem protože dveře byly zavřené. Toho idiota co vymyslel dveře na kód bych nejraději zabila. Potom co jsem slejzala po okapu který se semnou utrhl a já spadla do bodláků který tady nějaký vůl vysadil "Okrasné bodláky kdo to kdy viděl!!" "Bodlák je plevel a né okrasná květina!!!
O půl hodiny později.
Konečně jsem se vyhrabala z těch hnusných bodláků a šla jsem si koupit ten rohlík. Rohlík stál všechny ty peníze co jsem měla (zloději). Vyšla jsem naštvaná z krámu a zamířila domů(pokud se tomu tak dá říkat). Při to jsem si prohlížela město a kochala ocelí a betonem. "Heleme se noční podnik jdu to tam očíhnout že bych někdy zašla. Přijdu tam a u baru sedí docela heskej blonďák . Fajn mám bezva plán!!A hned ho běžím uskutečnit!! "Ahojky jsem z deníku Dnes a mám na vás pár otázek!!!!" "Jste homosexuál ???" "Máte rád růžovou,kouříte??" Vyprskne pití co právě pil podívá se na mě jako jestli to bylo vážně mířeno na něj když si osvětší že nejspíš jo tak na mě čumí jak na kozu v opeře. Aniž by odpověděl. "Je vám dobře." Čekala jsem podobnou reakci jako měl Reno. Koukne se na mě zkoumavým pohledem a řekne. "Ne nejsem homosexuál nemám rád růžovou a nekouřím!" "Vše??" "Ne" "Fajn" Postavil se zaplatil a odešel.Byla jsem zvědavá kde bydlí a tak jsem šla za ním.Po chvíli co jsme šli v davu náhle zatočil pozastavila jsem se a přemýšlela zda mám jít dál za ním a tak jsem si nakonec
řekla že jo když už ho tak dlouho sleduju!! Vešla jsem do uličky , něco zasvištělo vzduchem a u mého krku se pohupoval obří meč. "Proč mě sleduješ a pro koho děláš!!" "Já tě nesleduju jen máme stejnou cestu a pracuju sama pro sebe!!" "Aha takže nájemný vrah jo??" "Ne !!! Vypadám tak snad!" " Ne ale nájemní vrahové se často převlíkají za idioty aby to na nich nikdo nepoznal!!"
" Co tím chceš říct co jako !!! a polož to párátko nebo si s tím ještě ublížíš!!" Přitiskne ho blíž až mi na krku vytryskne malí proužek krve.
" Týjo tem meč je pravej já myslela že je to jenom plastová hračka !!"
"Nájemný vrah !!!!! zabiják!!!!! Šílenec!!!!" "uteč kdo může !!" Řvu po městě a běžím směr hrobníkův dům nebo by se to dalo taky říct
dům v bodlákách místo dům v růžích (určo jste viděly ten horor!) Mám štěstí je otevřeno vlítnu dovnitř a zalezu pod postel!! Po chvíli se ozve " Co děláš pod tou postelí??" ( No to se dalo čekat rejpal přezrálé ovoce přišel!! " Ale ztratila jsem čočku!!" "Vážně" "Ne ! nějakej šílenec mě chtěl zabít podívej krvácím !!" "Kde?" "tady" "To nic není!" "Jak nic není za chvíli vykrvácím a to nic nemění na tom že ně chtěl zabít!!" " A kdo by nechtěl že??!" po těchto slovech se otočil a odešel!.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama