Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

Zapomenutá planeta II.-kapitola 1.

15. října 2009 v 18:36 | Luisik
I. kapitola
Tak jsme zase tady. Nijak nezměněni, jenom odpočati. Ale po dobrodružství a adrenalinu netoužíme. Ale nedá nám pokoj na dlouhou dobu.
Říkám to, protože cítím, že brzo něco přijde. To bychom nesměli být my.
Shrnu vám události uplynulých dvou let, kdy se nic zvláštního na Elipsis ani mezi námi nedělo. Žádné vztahy mezi členy naší party (protože tohle není telenovela). Takže moc práce mi to nedá.
O dva roky jsme zestárli.


Leda dostudovala vysokou a dostala práci jako instruktorka karate.
Derek se vzpamatoval ze své smrti a rozhodl se, že bude věčný student, tak nedávno nastoupil na další školu. O peníze se díky rodičům starat nemusí. Ti se mimochodem přestěhovali do Morriku, což není tak daleko, tak se párkrát do měsíce vidí. Ale štve ho, že o něj mají přehnanou péči, tak nastoupil další problém. Ale hlavně, že je zpátky náš starý Derek.
Kirk opustil místo barmana a přes prodavače a trenéra plynule přešel na číšníka v nóbl restauraci, ale z tohoto postu odešel, protože po něm chtěli, aby se ostříhala a nosil kravatu. Teď se pokouší o brigádu jako průvodce po galerii, protože umění patří k jeho silnějším stránkám.
No a Berry udělal dojem na politiky svým šarmem a kultivovaným vystupováním ve společnosti a dotáhl to až na guvernéra (ba ne, to byl vtip) dostudoval vysokou a je to kuchař, ale to je jenom přechodné, než si najde něco lépe placeného.
A já pořád hlídám děti. Zatím nemám zajímavější zážitek než onu Noc Hrůzy. Nastoupila jsem na grafickou školu a mám za sebou první semestr. Co se Kapisé týče. Už jsem schopná s ní mluvit kdykoli chci a nemusím se ani zvlášť soustředit. Kapisé mi často vypráví o Spinovi. Celkem mi chybí, ale prý je teď šťastný a také na nás prý občas vzpomíná. Jednou se s ním možná všichni setkáme. Jak řekl Derek ,,Až natáhneme brka".
Na Elipsis vládne klid a pořádek, od té menší (em……) epizody s Leem se nám nestalo nic zásadního nestalo a nepotýkali jsme se ani s žádnými závažnými problémy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama