Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

Zapomenutá planeta-kapitola 4.

5. října 2009 v 13:46 | Luisik
IV. kapitola
Každý obyvatel Elipsis má vlastní motorku, každý. Je to jediný možný dopravní prostředek, který vás je schopen na této planetě dostat z města A do města B, auta jsou jen na nákupy.
Dorazili jsme do Zellisteru za necelou půl hodinu (taky jsme málem přejeli asi deset lidí na přechodech, brždění je pro sraby a kdo si všimne děcka v rychlosti 200 km/h?!).
Derekův byt byl malý, neuklizený, studený, nevětraný, neosobní a celkově hrozně nesympatický, ale jeden vrah a čtyři spiklenci si nemůžou diktovat. Byly tam jenom čtyři pokoje. Jeden malý dvoulůžák (ten jsem si vzala já s Ledou), jedna velká ložnice (tam jsme zavřeli Berryho, Dereka a Kirka-Berry a Kirk spali na manželské posteli a Derek dostal přistýlku), koupelna a kuchyň (spíš alchymistické doupě).
Zatímco Leda připravovala oběd, já jsem si dala sprchu, Berry mě tentokrát nezastavil (a mimochodem jsem si všimla, že se mu vrátily zorničky).
Kirk měl lehčí depresi a Berry byl naprosto unesený z balkonu (byt byl ve třicátém patře). Mě na balkon nikdo nedostane.
Po menší sprše jsem zjistila, že už se mně Berry nebojí, protože se mi vrátila barva očí, řasy nabyly na objemu, linky jsem upravila do stejné roviny, rty nabyly a zrůžověly, tělo se mi narovnalo a vlasy se zase vlní a lesknou. Vyčesala jsem si vlasy do vysokého, dlouhého culíku a šla jsem Ledě pomoct (ta mě nemohla poznat, ale v tom dobrém slova smyslu).
Naobědvali jsme se, uklidili a zútulnili byt (což nám zabralo čas až do večera). Večer nikdo neměl na jídlo ani pomyšlení a u stolu jsme všichni usnuly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama