Proběhne rekonstrukce na Blobu, hlavně u článků, recenzí a povídek.

Fairy Tail .projekt. 13 - Mise Třetí 3/3. Kapitola 7

21. dubna 2012 v 11:43 | Kayo Kentaro Schiffer |  Fairy Tail .projekt. 13

Konečně poslední díl. Omlouvám se za spoždění, byla jem nečekaně vyhoštěna k babičce a nestihla jsem to včera napsat.. XDD Gomenne! Jinak tento víkend udělám scénky k minulému dílu a přidám, poslední k Prvnímu které si již suším doma pořádně dlouho.. XDDAoi ztuhla krev v žilách a přeběhl mráz po zádech. Potom se s vyděšeným pohledem otočila a tam viděla svého prince Gerrarda s děsivě ledovým výrazem.
" Co… co se děje, proč jsem tady, a co tady děláš Ty!?" Podívala se na něj nechápavě vyděšeným výrazem. On ji na to nic neřekl a jen se usmál. Potom Aoi popadl za ruku a přisunul ji blíž k sobě. Aoi se na něj podívala a pomalu začala doufat, že to není tak zlé jak to na začátku vypadalo, ale mýlila se. Gerrard ji po chvíli pustil a na zemi šlápl na nějaký výstupek. Jakmile jeho noha dopadla na onu věc. Aoi se propadla do země a díra se za ní uzavřela. Okamžitě ji došlo, že tohle už není, žádá stupidní hra a tak okamžitě přivolala svůj meč a výhružně ho vztyčila. Tedy aspoň to si myslela, Protože tam kde byla, nebylo vidět nic, naprosto nic. Jen tma, jako kdyby Aoi oslepla. Po pár minutách zjistila, že přesně to chtěl. Aby byla zmatená, zrazená, a hlavně, aby nedokázala používat svůj nejdůležitější smysl a to zrak. Slyšela totiž kolem sebe cosi chodit a zdálo se, že to něco ji vidí. Dohánělo ji to k šílenství a ještě víc ji dohánělo k šílenství to, že lidé venku co byli pod pódiem, to nějakým záhadným způsobem musí vidět také. Nechápala, jak mohla naletět tak průhlednému hajzlovi jako je Gerrard, přesto k němu pořád cítila jistou náklonnost.
"Zabij tu děvku!" Ozvalo se někde nad Aoi.
"NE! Nejdřív si to s ní rozdej! Je to docela kus!"
"Jo a pořádně ji u toho muč!" Podobné nechutné a urážlivé nadávky a pokřiky se táhly odněkud jakoby z dálky, ale přesto jim Aoi jasně rozuměna. Také ne vždy se jí jejich výkřiky líbily. Jako třeba.
"Je to vůbec holka?" "Kde to má kozy?" "Hele to háro!" Po každé nějaké narážce na její osobu byla čím dál tím víc naštvaná, až to nakonec vyvrcholilo v stádium, kterému se říkalo. "D.S.D.A.T." =demoliční stádium ďábelské Aoi Tetsu. Aoi zavřela oči a odvolala svůj meč.
" A má ji!" Zakřičel někdo. V tu samou chvíli Aoi zakřičela "Iron blizard!" Neznámého útočníka srazila na zem vlna ostrých kousků ocele a opět se shromáždila kolem Aoi. To něco se po jejím nárazu zvedlo a zaútočilo znova. Aoi proti němu poslala opět ocelovou vichřici. Tentokrát se však útočník zvládl uhnout a tak Aoi musela jeho útok zablokovat svým mečem, který se ji na poslední chvíli podařilo přivolat. Aoi začala pozorně poslouchat, aby dokázala odhadnout, odkud útočník příště zaútočí. Bylo ji to, ale marné a jen stěží se bránila jeho přesným a mnohdy velmi rychlím tokům. "Gold Flames!" Zakřičela. Kolem se ze země vynořili zlaté tyče a probořily díry do stropu uzavřené místnosti. Jakmile tak udělala, do místnosti dopadly paprsky světla. Díky tomu konečně mohla vidět svého soupeře. Byl to nějaký ošklivý divný chlápek s šedými vlasy a hrben na zádech. "No fůůj! Kdyby mě tohle mělo znásilnit tak bych radši spáchala sebevraždu." Zašklebila se Aoi a ustoupila o krok dál od něj. Ani nestihla nic jiného a muž se na ni vrhl. Aoi vypískla a uskočila jeho doteku a sekla mečem do jeho zad. Lehce se usmála a čekala, že se její protivník zřítí k zemi mrtev, ale on se nezřítil, a když Aoi vysekla meč z jeho zad, málem ji vypadly oči z důlků, když se jeho záda okamžitě zahojila. Vyděšení vystřídalo naštvání a Aoi začala zabodávat ten meč tam a zpátky pořád dokola do jeho zad. Po nezdařených pěti minutách snahy o zabití se trochu uklidnila a začala racionálně přemýšlet, jaké že kouzlo by na tohoto neodlomného divného týpka mohlo zabrat.
" Kuci! Co by na něj mohlo zabrat!" Hned jakmile to dořekla, v hlavě se ji zrodil skvělý a dokonalý plán. "Jestli toto nevyjde, tak už nic." Uskočila od nepřítele co nejdál. Zvedla meč nad hlavu a plna energie zakřičela. "Iron Soldier, Dark Spear!" Kolem ní začal rotovat výr oceli a celou ji zakryl. Útočník se zastavil a nechápavě se díval na jakési malé tornádo, co se stalo z Aoi. Po minutě se tornádo rozplynulo a Aoi tam stála v těžkém a pevném brnění. Vysoké ostnaté boty, chrániče na kolena a stehna vypasované brnění do tvaru korzetu. Široké chrániče na ramena, ze kterých šli do stran trny, a chrániče na celé ruce se železnými rukavicemi a ve vztyčené ruce držela veliké kopí s obrovskou a symetricky tvarovanou hlavicí ostrou jako břitva. Aoi dopadla na zem, která se pod náporem jejího brnění zachvěla. Podívala se přes masku, která vypadala skoro jako plesová škraboška na útočníka. Namířila na něj svůj oštěp a se vší silou ho hodila. Oštěp nabral rychlost a do sekundy proklál tělo muže skrz na skrz. Muž se i se zapíchnutým kopím zřítil k zemi a pro radost Aoi se už nezvedl. Došla k němu a vzala si svůj oštěp. Odvolala brnění a vyskočila jednou z děr nahoru na jeviště. Rozhlédla se kolem sebe a na bývalém jevišti se váleli pochybné mrtvolné tělíčka návštěvníků divadla a v jevišti řádila Black s Hikari. "Speed river" zakřičela Hikari a ukázala rukou na skupinku lidí, která se v tu chvíli zřítila na zem. Black k ní sála zády a zrovna vyvolávala svůj Ice-Make: Geyser.
"Já vás dostanu!" "Kam to zdrháš!!" Ice-Make: Hammer." Přizemnila zdrhajícího chlapa k zemi a potom se na něj vrhla s ledovým mečem. Chlápek vyjekl a v mdlobách se válel v bahně ještě dřív, než se k němu Black dostala, aby ho dodělala. Podívala se na chlápka a zakroutila hlavou. "No to snad není možné, podívej se na to Hikari. Tady by obstáli i začátečníci!"
"No to máš asi pravdu." Začala se smát Hikari držíc nějakého kluka za límec. Obě se na sebe podívali a namířili své ruce na ostatek darebů. Potom obě vyvolali své kouzla a bylo po odporu. Jedna půlka lidí by la spláchnuta do moře a odnesena k žraločím skalám, nutno podotknout, že o zbytek se s chutí postarali žraloci a druhá polovina se tiskla v zamrzlém vězení ledovce, který vyrostl na tropické pláži.
Aoi se pousmála a usoudila, že zde jí není naprosto za potřebí a tak se přesunula z jednostranného boje (oponenti Black a Hikari spíš utíkaly, teď již byli přimrzlý) Chtěla najít Gerrarda. Netušila co ji pohání k tomu, aby ho našla. Ovšem její touha byla tak veliká, že jí nemohla odolat a tak proběhla zatím nepoškozené zákulisí a vydala se po cestě, která veda do tropického lesa. Když vyšla ven, mezi stromy uviděla mihnutí pláště, který na sobě měl Gerrard. Okamžitě se za ním rozeběhla, chtěla ho za každou cenu chytit a srovnat si s ním účty. Byl však rychlý a po chvíli ho Aoi ztratila. Zastavila se v lese a rozhlédla se kolem. Nikde neviděla ani stopu, ale její pozornost upoutaly květy rostliny, kterou Gerrard tehdy držel v ruce. Přistoupila k ní a přivoněla k jejím květům. Voněli tak nádherně, že jakýkoli popis by byl zbytečný, protože krásu té vůně by nevyjádřil svými verši ani ten nejlepší básník. Aoi stála u květiny a vychutnávala si její krásnou vůni.
"Copak, ty už to vzdáváš?" Ozvalo se za jejími zády. Aoi sebou trhla a otočila se s taseným mečem na Gerrarda.
"Ale no tak! To bys neudělala."
"Myslíš?"
"Vím." Podíval se na ni a pousmál se.
" Být tebou nebyla bych si tím tak jistá!" pronesla chladně a přiložila meč Gerrardovi přímo ke krku. A jemně ho do něj řízla. Gerrard se jen usmál a potom rukou odklonil její meč. Podíval se jí do očí a přistoupil k ní. Vzal ji za ruku a rozevřel její křečovitě sevřenou dlaň. Sáhnul do kapsy a vytáhl něco, jako hnědý oříšek. Položil ji ho do dlaně a opět ji zavřel.
"Zasaď to semínko. Zalévej ho každým dnem. Potom až vyroste a přivítá se s jarním dnem. Zalévej ho dvakrát denně. A až jeho stonky vyrostou v hnědé větvičky, porostou jemnými se lístky, až jeho listy tvé dlaně tvar dlaně převezmou. Potom jediný květ za sto let spatří tvoje oko a tento svět." Aoi se na něj dívala, nemohla pochopit to, co ji právě řekl, hlavně co to má co dočinění s ním. Chtěla něco namítnout, byl však rychlejší. "Až rozkvete, opět se uvidíme." Do jejích očí se vloudil steskný pohled a myšlenky na odplatu se rozplynuly v nenávratno. Gerrard se k ní naklonil a věnoval ji letmý polibek. Potom jí pustil ruku a zmizel mezi větvemi ibišků. Aoi se okamžitě rozeběhla za ním, ale jako by se po něm slehla zem. Bloudila lesem dlouhé hodiny, ale Gerrard byl pryč. Nakonec se před setměním vrátila do hotelu. Kde již čekala Black a Hikari. Měly zabalené kufry, dokonce i ten její a stály před autobusem.
" Tak co?" Zeptala se tázavě Aoi.
"Jo já jsem je všechny zvládla!" Povýšeně zvedla nos Black. Hikari se na ni podívala s trochu uraženým výrazem. " Em, my jsme to zvládli."
"A?"
"Jo a dostaly jsme tu výplatu."
"Kolik."
"Jak bylo napsáno. 3 000 000 pro každou!"
" Hmm, odvětila na to Aoi a převzala si svoji část."
"Děje se něco?" položila ji ruku Hikari na rameno."
"Jasně, že ne!" Začala se smát Aoi. "Vše je v naprostém pořádku."
"Takže toho po kom jsi šla, jsi dostala!"
"Jak jinak! Nejsem nějaký neschopa!"
"Jasně že ne!" Vrhla se na ni Black a využila své vyšší postavy proto, aby Aoi krásně poupravila její až doposud učesané vlasy.
"Jááá!Nech toho!"
"Neéééé!"
"Joooo!"
" Waháááá." Přidala se do jejich malé šarvátky i Hikari.
Děvčata se potom rozloučily s majitelem hotelu, popřáli si mnoho zdaru a loď je dopravila do přístavu, odkud se vlakem navrátily do cechu. U vstupu do cechu stála Lucy Kazeitto s lopatou, celá od hlíny a kus trávy. Nevypadala zrovna moc v dobré kondici a už vůbec ne v dobré náladě.
"No tak já radši půjdu." Řekla Black a pomalu couvala, až se nakonec rozeběhla pryč před Lucy, která ji pronásledovala s výhružně vztyčenou lopatou a pokřikem. "Jen počkej! BLACK!!!"
"Jasně Black uvidíme se zítra!" Volala za ní Hikari, co se vydala do svého domu. Aoi se podívala na cech a potom vešla dovnitř a rozhlédla se po cechu. U stolu kde seděl Natsu, Gray, Luci a Gajeel uviděla i Gildartse. Její očka se rozzářila a ona se s pokřikem: "Hoooooj Gildartsiiiiiiiiiiiiii!!" vrhla přes stůl a srazila ho v obětí z lavice na které seděl. Oba dopadli s ránou na zem a Gildarts ze sebe s námahou dostal pouze. "Ty už jsi doma….jak milé překvapení………"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 melaficent melaficent | Web | 21. dubna 2012 v 12:31 | Reagovat

Skvele... dokonalé.. úžasné! teším sa, čo bude dalej :D

2 Lucy Ittoki Kamanosuke Lucy Ittoki Kamanosuke | Web | 21. dubna 2012 v 15:47 | Reagovat

Waa to bolo úžasné :D takže s lopatou čo? :-D treba sa tej Black pomstiť :D no ale aj tak, je sranda predstavovať si to ako moja Lucy naháňa Black :-D teším sa na ďalší diel :-)

Hmm, teraz pôjde ten 4. tím že?... ak tam nebude nejaké misia celého cechu alebo niečo podobné tak bude náš tím :D kyey Lucy v akciíí :D a Otoyko O.O nyaaa :D

3 Black~ Takagi Black~ Takagi | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 17:13 | Reagovat

Hej tak to bylo dobrý... Moje milovaná aoi- nee se jen tak nedá :D
"D.S.D.A.T." =demoliční stádium ďábelské Aoi Tetsu. - tak tímhle jsi to zabila...
Jooo Blackie jje dobrá !!! Je stejně dobrá jako Gray a Lyon ♥

Líbil se mi ten díl fakt moc :D A s těma vlasama (jak jsem je cuchala aoi) by jsem to udělala i v reálu xDD
A nejlepší na tom konnci byla Lucy a její lopata xDD

[2]: a ty xD Ty se mi mstít nebudeš xDD
Jinak ti zase uteču xDD ♥

4 Aoi Gumi Sakura/Fernandes Aoi Gumi Sakura/Fernandes | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 19:30 | Reagovat

*bulí dojetím.. zase* K-K-Kayo.. seš naprostej génius XDD Je to až nechutně dojemný O.O M-m-můj Gerry je záporák o.O Oh my Jashin. Ten díl je dokonalej. Buehehehe. Aoi se nedá xDD Prej to: "D.S.D.A.T." =demoliční stádium ďábelské Aoi Tetsu→ To mě úplně dostalo xDD Buhehehehe.. Aoi je drsná XDD Ale stejně je to nechutně dojemný (nic ve zlím). Já chci svýho psycho Gerrardečka O.O
A ten závěr xDD úplně totálně dokonalý xDD Lucy a Black. To je dvojka xDD Ale stejně mě totálně porazil ten Gildarts xDD Aoi je magor xDD "Hoooooj Gildartsiiiiiiiiiiiiii!!"
"Ty už jsi doma….jak milé překvapení………"
→ Prostě výtlem xDD Ješiši.. proč musím psát tak nechutně dlouhý komentáře O.O OMJ -__-"
Už se vážně nemůžu dočkat dalšího dílku XDD Si mě před přijímačkama nabila optimizmem xDD Moc děkujem

5 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 22. dubna 2012 v 11:01 | Reagovat

Úžasnej díl!! :D sakra, já brečela smíchy, když aoi pronesla: "No fůůj! Kdyby mě tohle mělo znásilnit tak bych radši spáchala sebevraždu."...omg :DDDD to mě fakt odrovnalo :D:D a Gerrard (pořád preferuji Jellal :D) je takovej..sladkej? :D prostě se nemůžu dočkat dalšího dílu ^^

6 Burá(če)k Burá(če)k | 22. dubna 2012 v 16:23 | Reagovat

To nemělo chybu :-) , jen nechápu jak jsi "chudáčka" :-D  Gerrarda mohla nazvat "průhledným hajzlem". Jinak by mě zajímalo kdyže to bude až se zase uvidí?
Jsem zvědavá a těším se moc na další díl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama